Рейтинг IMDb
8.8
Відвідувачі
+35
4 1
В ролях: Ганна Джон-Кеймен, Деніел Калуя, Тобі Кеббелл, Рорі Кіннір, Гейлі Етвелл, Даніель Рігбі, Джон Гемм, Брайс Даллас Говард, Малачі Кірбі, Алекс Лоутер, Келлі МакДоналд, Вайат Расселл, Джессі Племонс
Дивитися онлайн

Інформація про серіал

  • Країна Велика Британія
  • Режисер Оуен Гарріс, Карл Тіббетс, Джеймс Гоуз
  • Озвучка VO, DontStopProd # MVO, DniproFilm # MVO, Україна # MVO, MelVoiceStudio # MVO

Про що серіал Чорне Дзеркало

З кожним днем ​​все більше і більше світ руйнується, не залишаючи жодної можливості на те, щоб щось зупинити і чогось досягти. Але навіть тоді, коли все здається невтішним, потрібно шукати той вихід, який допоможе впоратися зовсім і вирішити будь-яку проблему. Оскільки сучасність зробила великий крок уперед, люди отримали великий шанс мати будь-яку інформацію, яка їм потрібна. Де не глянь, скрізь є телефони, комп'ютери та телевізори. Чорні екрани поглинули весь світ, не лишаючи нічого. Ось так і живе багато людей, зовсім не замислюючись про те, яку владу над ними мають чорні екрани, відмовитися від яких тепер вони просто не можуть. Але, чи все відбуватиметься саме таким чином завжди? Можливо одного разу обов'язково настане момент, який допоможе все змінити та виправити. Ось тільки як би все не траплялося, дуже мало віриться в тому, що якось дійсність стане зовсім інший. Що ж, чому просто не зробити все так, щоб після вже ні про що не переживати і не сумувати? Може, краще все відпустити на самоплив сподіваючись, що все утворюється само собою? От тільки чи станеться так, чи на нічого такого сподіватися зовсім не потрібно?

ДИВИТИСЯ ОНЛАЙН ТРЕЙЛЕР
На цій сторінці ви зможете дивитися серіал Чорне Дзеркало 1, 2, 3, 4, 5 сезон українською мовою онлайн та безкоштовно! Перегляд доступний у найкращій Full HD якості, з будь-якого пристрою.


Коменти

Мінімальна довжина коментаря - 20 знаків. Коментарі модеруються
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Ще немає коментарів. Ви можете стати першим!

Популярні серіали