UA-WAREZ Програми » Офіс 1С: Підприємство 8.1.15.14 (2009) Multi/Ukr x86
Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

1С: Підприємство 8.1.15.14 (2009) Multi/Ukr x86

  • Автор: Admin
  • 26-12-2012, 21:39
0
1С: Підприємство 8.1.15.14 (2009) Multi/Ukr x86

Версія: Final
Найновіша версія: 8.2.17.143
Захист: Є ліки

Операційна система: Windows 7, Windows Vista, Windows XP

Опис:
Система програм «1С: Підприємство 8.1» включає в себе платформу та прикладні рішення, що розроблені на її основі, для автоматизації діяльності організацій і приватних осіб.

1C: Підприємство 8.1 була створена з урахуванням 6-річного досвіду застосування системи програм 1С: Підприємство 7.7, яку використовують десятки тисяч розробників. В даний час більше 1 000 000 організацій використовує для автоматизації своєї діяльності продукти, що входять у систему програм «1С: Підприємство». Незважаючи на значні зміни, версія 8 зберегла ідеологічну спадкоємність з попередніми версіями.

В роздачі присутні конфігурація для України (Бухгалтерія для України базова та проф версії), а також доступний патчер для лікування програми і додатково емулятори для кожної операційної системи. Наявні детальні інструкції зі встановлення (ОБОВ'ЯЗКОВО ЇХ ДОТРИМУВАТИСЯ!). Програма доступна на кількох мовах інтерфейсу, але звісно ж встановлюємо на Українській мові.

Основними перевагами проф конфігурації в порівнянні з базовою є:

підтримується ведення обліку по декількох фірмах в одній інформаційній базі;
відсутні обмеження по кількості користувачів, які одночасно можуть працювати в інформаційній базі;
підтримується зміна конфігурації;
підтримується робота у варіанті клієнт-сервер;
підтримується робота розподілених інформаційних баз;
підтримується COM-з'єднання і Automation-сервер.


Важлива інформація: Після встановлення всіх конфігурацій необхідно їх оновити через Конфігуратор наступним чином: заходимо в Конфігуратор (конфігурація має бути відкрита (зліва є список різних параметрів), якщо цього списку немає то заходимо в "Конфігурація" в рядку меню і обираємо "Відкрити конфігурацію"), далі знову заходимо в "Конфігурація" та обираємо Підтримка-Оновити конфігурацію-пошук доступних оновлень-ставимо галочку в "шукати у поточному каталозі шаблонів і оновлень", тиснемо наступна і із списку обираємо оновлення спочатку найменше за версію наприклад 1.1.22.1, оновлюємо конфігурацію, далі повторюємо попередні дії але обираємо версію яка йде за зростанням, знову оновлюємо і т.д. до останньої версії.

1С: Підприємство 8.1.15.14 (2009) Multi/Ukr x86
шаблоны для dle
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.043096 секунд