Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Adobe Acrobat Reader DC 2015.009.20077 (2015) Multi/Ukr

Adobe Acrobat Reader — найбільш поширена потужна безкоштовна програма для роботи з файлами формату PDF (Adobe Portable Document Format).
Adobe Acrobat Reader пропонує користувачеві базові функції для роботи з документами PDF, наприклад копіювання, перегляд структури, друк, управління зображеннями, трансформація сторінок (орієнтація) і інше. Підтримує всі технічні особливості реалізації останніх версій PDF (наприклад, виведення тривимірного зображення всередині документа).
Детальніше
ABBYY FineReader 12.0.101.388 Corporate RePack&Portable Full&Lite (2014) Ukr

Репак зроблений на основі ABBYY FineReader 12 Corporate — це програма для роботи з паперовими, відсканованими чи сфотографованими друкованими документами та PDF для компаній і організацій. За допомогою FineReader Corporate зможете точно та швидко переводити документи у Word, Excel чи інші програми для редагування, підготовлювати їх до збереження в цифровому архіві з можливістю пошуку, а також видобувати з них текст чи таблиці одним натисканням.
Детальніше

LibreOffice 4.3 (2014) Multi/Ukr

LibreOffice 4.3 (2014) Multi/Ukr

LibreOffice - дуже хороша альтернатива всім відомого офісного пакету від компанії Microsoft, яка включає в себе деякі важливі програми, рівні по можливостях з аналогічними програмами пакету Microsoft Office: Writer - текстовий процесор; Calc - електронні таблиці; Impress - створення і перегляд мультимедійних презентацій; Draw - редактор векторної графіки; Math - редактор математичних формул. Одне з вкрай позитивних якостей - можливість роботи всіх представлених програм з відповідними документами форматів MS Office. Дозволяє робити і редагувати всі поширені формати документів, у тому числі, формати документів MS Office. Власний формат документа LibreOffice OpenDocument Format (ODF), схвалений міжнародною організацією по стандартизації ISO як стандарт ISO/IEC 26300:2006. Пакет офісних програм LibreOffice дозволяє вивантажити будь-який документ у форматі PDF (ISO 32000)
Всі компоненти LibreOffice добре поєднуються і доповнюють один одного, надаючи користувачеві все необхідне для щоденної роботи з документами, введення, систематизації та аналізу даних, маркетингу, проведення презентацій та навчання. LibreOffice простий у використанні і може використовуватися без спеціальної підготовки усіма, хто вже одного разу працював з будь-якими офісними програмами.
Детальніше
Microsoft Office 2013 VL 86/x64 [Ukrainian]

Компанія Microsoft офіційно представила фінальну версію офісного пакету Office 2013. У новому Office Microsoft реалізувала підтримку операційної системи Windows 8, сенсорних інтерфейсів, а також хмарного сервісу SkyDrive.
Microsoft Office 2013 тісно пов'язаний з хмарним сервісом SkyDrive, в який автоматично зберігаються всі документи. Таким чином, внесені зміни в документ на робочому комп'ютері відразу відображаються на домашньому ПК і на смартфоні з Windows Phone. Крім цього, Office 2013 автоматично синхронізує між різними комп'ютерами користувача його налаштування, шаблони та словники.
Детальніше

Eset NOD32 Antivirus 6.0.316.0

  • Автор: Admin
  • 5-04-2013, 21:11
Eset NOD32 Antivirus 6.0.316.0

ESET NOD32 Антивірус — антивірусна програма, що забезпечує комплексний захист комп’ютера від усіх вірусних, троянських, шпигунських програм, а також червів, руткітів та інших загроз.
Детальніше

avast! Free Antivirus 8.0.1483

  • Автор: Admin
  • 5-04-2013, 17:15
avast! Free Antivirus 8.0.1483

avast! Free Antivirus (раніше avast! Home Edition) - антивірус з високою степеню захисту, який був розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах.
Детальніше

Total Commander 8.01 Ukr RePack

  • Автор: Admin
  • 16-03-2013, 11:27
Total Commander 8.01 Ukr RePack

Total Commander - мабуть, найбільш популярний файловий менеджер з усіма необхідними для таких програм функціями. Крім всіх інструментів, характерних для файлових менеджерів, Total Commander містить дуже зручні переглядачі мультімедіа і графічних файли, пакувальники ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE і додаткові dll для інших архівних файлів; надзвичайно зручний ftp-клієнт: можна скачувати / закачувати файли в декілька потоків, передбачена докачка, підтримка www-проксі при роботі з ftp і є навіть така функція як підключення до заданого ftp в заданий час. Ніколи не завадять і такі функції як UUE / MIME / XXE кодування / декодування і розрізання / склеювання довгих файлів, а також безліч інших можливостей, вкрай необхідних для роботи з файлами.
Детальніше
Adobe Photoshop - програма для обробки растрової графіки. Підтримується безліч графічних форматів. Adobe Photoshop дозволяє як створювати нові зображення, так і редагувати їх. Фотошоп застосовують для створення фотореалістичних зображень, для роботи з кольоровими відсканованими зображеннями, для ретушування, кольоро корекції, колажування, трансформації графіки, кольороподілу і т.д. Adobe Photoshop володіє всіма методами роботи з точковими зображеннями, при цьому має можливість роботи з шарами і використовує контури. Програма є безумовним лідером серед професійних графічних редакторів за рахунок своїх широких можливостей, високої ефективності і швидкості роботи. Adobe Photoshop надає всі необхідні засоби для корекції, монтажу, підготовки зображень до друку і високоякісного виводу.
Детальніше

Guitar Pro 6.0.7 r9063 (2010) Multi/Ukr

  • Автор: Andriy
  • 5-02-2013, 14:41
Guitar Pro 6.0.7 r9063 (2010) Multi/Ukr

Guitar Pro 6 - кращий редактор табулатур з реалістичним звучанням та можливістю створювати власні повні композиції. Також це репетитор і чудовий нотний зошит.
Фірма Arobas Music фактично поставила стандарт, зручний не тільки гітаристам, а й усім музикантам. І відповідно обійшла всіх в зручності роботи з цим форматом.
Детальніше

foobar2000 1.1.18 (2012) Ukr

  • Автор: Andriy
  • 5-02-2013, 14:29
foobar2000 1.1.18 (2012) Ukr

foobar2000 — програвач, розроблений Пітером Павловські, вільним розробником компанії Nullsoft, а також автором іншого програвача — Winamp. Має мінімалістичний інтерфейс і містить у собі безліч функцій для підтримки метаданих і високоякісного відтворення аудіо. Теоретичний максимум частоти дискретизації та бітової ширини аудіовиходу перевершують можливості професійного аудіо-обладнання. Для якіснішого відтворення аудіо здійснює нойзшейпінг та дизерінг. Існують як офіційні компоненти, так і компоненти третіх сторін з великою кількістю додаткових функцій.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.093306 секунд