Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото

 

 

Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус

 

Не хочеться говорити погано про людей - але не можна ж все життя мовчати.

 

Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Adobe Acrobat Reader DC 2015.009.20077 (2015) Multi/Ukr

Adobe Acrobat Reader — найбільш поширена потужна безкоштовна програма для роботи з файлами формату PDF (Adobe Portable Document Format).
Adobe Acrobat Reader пропонує користувачеві базові функції для роботи з документами PDF, наприклад копіювання, перегляд структури, друк, управління зображеннями, трансформація сторінок (орієнтація) і інше. Підтримує всі технічні особливості реалізації останніх версій PDF (наприклад, виведення тривимірного зображення всередині документа).
Детальніше
ABBYY FineReader 12.0.101.388 Corporate RePack&Portable Full&Lite (2014) Ukr

Репак зроблений на основі ABBYY FineReader 12 Corporate — це програма для роботи з паперовими, відсканованими чи сфотографованими друкованими документами та PDF для компаній і організацій. За допомогою FineReader Corporate зможете точно та швидко переводити документи у Word, Excel чи інші програми для редагування, підготовлювати їх до збереження в цифровому архіві з можливістю пошуку, а також видобувати з них текст чи таблиці одним натисканням.
Детальніше

LibreOffice 4.3 (2014) Multi/Ukr

LibreOffice 4.3 (2014) Multi/Ukr

LibreOffice - дуже хороша альтернатива всім відомого офісного пакету від компанії Microsoft, яка включає в себе деякі важливі програми, рівні по можливостях з аналогічними програмами пакету Microsoft Office: Writer - текстовий процесор; Calc - електронні таблиці; Impress - створення і перегляд мультимедійних презентацій; Draw - редактор векторної графіки; Math - редактор математичних формул. Одне з вкрай позитивних якостей - можливість роботи всіх представлених програм з відповідними документами форматів MS Office. Дозволяє робити і редагувати всі поширені формати документів, у тому числі, формати документів MS Office. Власний формат документа LibreOffice OpenDocument Format (ODF), схвалений міжнародною організацією по стандартизації ISO як стандарт ISO/IEC 26300:2006. Пакет офісних програм LibreOffice дозволяє вивантажити будь-який документ у форматі PDF (ISO 32000)
Всі компоненти LibreOffice добре поєднуються і доповнюють один одного, надаючи користувачеві все необхідне для щоденної роботи з документами, введення, систематизації та аналізу даних, маркетингу, проведення презентацій та навчання. LibreOffice простий у використанні і може використовуватися без спеціальної підготовки усіма, хто вже одного разу працював з будь-якими офісними програмами.
Детальніше
Microsoft Office 2013 VL 86/x64 [Ukrainian]

Компанія Microsoft офіційно представила фінальну версію офісного пакету Office 2013. У новому Office Microsoft реалізувала підтримку операційної системи Windows 8, сенсорних інтерфейсів, а також хмарного сервісу SkyDrive.
Microsoft Office 2013 тісно пов'язаний з хмарним сервісом SkyDrive, в який автоматично зберігаються всі документи. Таким чином, внесені зміни в документ на робочому комп'ютері відразу відображаються на домашньому ПК і на смартфоні з Windows Phone. Крім цього, Office 2013 автоматично синхронізує між різними комп'ютерами користувача його налаштування, шаблони та словники.
Детальніше

Eset NOD32 Antivirus 6.0.316.0

  • Автор: Admin
  • 5-04-2013, 21:11
Eset NOD32 Antivirus 6.0.316.0

ESET NOD32 Антивірус — антивірусна програма, що забезпечує комплексний захист комп’ютера від усіх вірусних, троянських, шпигунських програм, а також червів, руткітів та інших загроз.
Детальніше

avast! Free Antivirus 8.0.1483

  • Автор: Admin
  • 5-04-2013, 17:15
avast! Free Antivirus 8.0.1483

avast! Free Antivirus (раніше avast! Home Edition) - антивірус з високою степеню захисту, який був розроблений для широкого використання на домашніх комп’ютерах.
Детальніше

Total Commander 8.01 Ukr RePack

  • Автор: Admin
  • 16-03-2013, 11:27
Total Commander 8.01 Ukr RePack

Total Commander - мабуть, найбільш популярний файловий менеджер з усіма необхідними для таких програм функціями. Крім всіх інструментів, характерних для файлових менеджерів, Total Commander містить дуже зручні переглядачі мультімедіа і графічних файли, пакувальники ZIP, ARJ, LZH, RAR, UC2, TAR, GZ, CAB, ACE і додаткові dll для інших архівних файлів; надзвичайно зручний ftp-клієнт: можна скачувати / закачувати файли в декілька потоків, передбачена докачка, підтримка www-проксі при роботі з ftp і є навіть така функція як підключення до заданого ftp в заданий час. Ніколи не завадять і такі функції як UUE / MIME / XXE кодування / декодування і розрізання / склеювання довгих файлів, а також безліч інших можливостей, вкрай необхідних для роботи з файлами.
Детальніше
Adobe Photoshop - програма для обробки растрової графіки. Підтримується безліч графічних форматів. Adobe Photoshop дозволяє як створювати нові зображення, так і редагувати їх. Фотошоп застосовують для створення фотореалістичних зображень, для роботи з кольоровими відсканованими зображеннями, для ретушування, кольоро корекції, колажування, трансформації графіки, кольороподілу і т.д. Adobe Photoshop володіє всіма методами роботи з точковими зображеннями, при цьому має можливість роботи з шарами і використовує контури. Програма є безумовним лідером серед професійних графічних редакторів за рахунок своїх широких можливостей, високої ефективності і швидкості роботи. Adobe Photoshop надає всі необхідні засоби для корекції, монтажу, підготовки зображень до друку і високоякісного виводу.
Детальніше

Guitar Pro 6.0.7 r9063 (2010) Multi/Ukr

  • Автор: Andriy
  • 5-02-2013, 14:41
Guitar Pro 6.0.7 r9063 (2010) Multi/Ukr

Guitar Pro 6 - кращий редактор табулатур з реалістичним звучанням та можливістю створювати власні повні композиції. Також це репетитор і чудовий нотний зошит.
Фірма Arobas Music фактично поставила стандарт, зручний не тільки гітаристам, а й усім музикантам. І відповідно обійшла всіх в зручності роботи з цим форматом.
Детальніше

foobar2000 1.1.18 (2012) Ukr

  • Автор: Andriy
  • 5-02-2013, 14:29
foobar2000 1.1.18 (2012) Ukr

foobar2000 — програвач, розроблений Пітером Павловські, вільним розробником компанії Nullsoft, а також автором іншого програвача — Winamp. Має мінімалістичний інтерфейс і містить у собі безліч функцій для підтримки метаданих і високоякісного відтворення аудіо. Теоретичний максимум частоти дискретизації та бітової ширини аудіовиходу перевершують можливості професійного аудіо-обладнання. Для якіснішого відтворення аудіо здійснює нойзшейпінг та дизерінг. Існують як офіційні компоненти, так і компоненти третіх сторін з великою кількістю додаткових функцій.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.093816 секунд