Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

Свати / Сваты (2011) HDTVRip Rus

  • Автор: Admin
  • 26-03-2013, 11:59
Свати / Сваты (2011) HDTVRip Rus

З моменту останніх подій пройшло 8 років. Молоді Ковальови повертаються на батьківщину з Голландії, де вони жили всі ці роки. Женечка подорослішала і стала готом - носить чорний одяг, фарбується в чорний колір, конфліктує з батьками і гумор «по-чорному». Молодші Микита і Віка - сучасні діти, не по роках тямущі і розважливі. Бабусі й дідусі на все літо забирають до себе онуків, а значить, глядача чекають нові завзяті, веселі і цікаві історії .........
Детальніше
Свати / Сваты (2008-2010) DVDRip Rus

Даний серіал знімався відомою студією Квартал 95 яка спеціалізується на гуморі. Все йшло по наростаючому, спочатку перший сезон складався з однієї серії, другий сезон вже складався з двох серій, третій сезон вже був по солідніше 12 серій, четвертий сезон вже був шістнадцяти серійним. Також як доповнення йшли передноворічні випуски. На сьогоднішній день у цього серіалу багато шанувальників і його знають практично всі від мала до велика і це не дарма, вам доведеться пережити багато прекрасних і смішних епізодів разом з героями серіалу.
Детальніше

Свати / Сваты (2008) SATRip Rus

  • Автор: Admin
  • 25-03-2013, 21:31
Свати / Сваты (2008) SATRip Rus

Звичайна сучасна дівчинка Женя вивчає англійську мову, знається на мобільних і комп'ютерах, а коли виросте, хоче стати президентом країни або його дружиною. І ось, її батьки їдуть відпочивати до Італії, і залишають Женю під нагляд бабусь і дідусів. Але в результаті телефонної плутанини доглянути за дитям приїжджають два комплекти бабусь і дідусів - і батьки мами Маші (типові сільські жителі), і батьки тата Максима (навпаки, типові міські).
Між сватами починається боротьба за внучку. Вони намагаються перетягнути Женю на свою сторону всіма доступними способами: балують, задаровують, задобрюють, загодовують, заціловують та інші «за». Разом з внучкою свати встигають пережити масу пригод і проникаються один до одного деякою симпатією. Але перед самим приїздом батьків Женя несподівано пропадає........
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.075297 секунд