Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Загублені / Lost (Season 6) (2010) HDTVRip Eng / sub UKR

6-ой сезон є останнім. В цьому сезоні розкриті всі секрети та дані відповіді на запитання, які були при перегляді попередніх сезонів одного з найкращих серіалів за всю історію телебачення.
Детальніше
Загублені (Повний 5-тий сезон) / Lost (The Complete Fifth Season) (2009) HDTVRip Ukr/Eng

Літак, що робить рейс по маршруту Сідней — Лос-Анджелес, потерпає катастрофу. 48 пасажирів дивом уникають смерті і виявляються на загубленому в океані острові. Шанси на те, що їх знайдуть, нікчемно малі, а значить, щоб вижити в умовах дикої природи, героям, серед яких зовсім різні люди — доктор, злочинниця, рок-музикант, іракський військовий офіцер — потрібно сподіватися тільки на себе. Їм доведеться навчитися жити в світі один з одним, дотримуватись правил терпимості і взаємовиручки, інакше рано чи пізно вони всі загинуть. Але справа ускладнюється тим, що острів, схоже, приховує смертельно небезпечні таємниці, які героям належить розгадати.
Детальніше
Загублені (Повний 4-тий сезон) / Lost (The Complete Fourth Season) (2008) HDTVRip Ukr/Eng

Перші вісім епізодів четвертого сезону обертаються навколо Херлі (Hurley), Саіда (Sayid), Кейт (Kate), Джуліет (Juliet), Сан та Джін (Sun and Jin), Майкла (Michael). Один із епізодів - це серія про людей із корябля (на якому вважалося, що припливла Пенелопа)На початку сезону герої знову розділяться на групи: група Джека та група Лока. Сойер підтримає Лока, а Джуліет стане на бік Джека.З’являться нові герої: Шарлотта, Маелз, Френк, Даніель Фарадей та інші. З ними всіма глядачі знайомляться в перших восьми епізодах.У епізоді про Кейт ми дізнаємося про її злочини. судовий процес та вирок судді. Дитину Сан та Джін буде названо Ji Yeon. Це поширене ім’я для Корейських дівчат. The Oceanic 6 - шестеро людей, які залишать острів (шестеро пасажирів рейсу 815) та один інший житель острова покинуть острів.Серед них: Сан, Кейт, Джек, Херлі, Саід та Арон (син Клер). Також острів покине Дезмунд. Щонайменше двоє героїв загинуть в перших восьми епізодах. Загине Карл (хлопець Алекс) та Руссо. Їхні смерті підтверджуються, коли у 10 епізоді Маелз знаходить їхні тіла у джунглях. У 9 епізоді убивають дочку Бена - Алекс.
Детальніше
Загублені (3-ій сезон) / Lost (Season 3) DVDRip (2006-2007) Ukr/Eng

Події третього сезону починаються з моменту, коли головні герої Джек, Кейт і Соєр потрапляють у полон до «Інших». Чи зможуть герої з нього вибратись? І хто такі «Інші»? У чому суть проекту «Dharma Initiative»? У нових серіях з'являться не тільки нові питання, але і нові герої…чергові врятовані. Солодка парочка шахраїв Ніккі (Кілі Санчес) та Пауло (Родрігу Санторо) неслабо розбурхають табір загублених.
Детальніше
Загублені (2-ий сезон) / Lost (Season 2) DVDRip Ukr/Eng

Другий сезон американського серіалу «Загублені» розкриває деякі загадки попередніх серій, але остаточно заплутує новими. Пасажири авіалайнера «Oceanic 815» продовжують відчайдушну боротьбу за виживання на таємничому острові посеред Тихого океану. Герої з'ясовують, що стали учасниками незрозумілого наукового експерименту: залізний люк, бункер під ним, секретний код… Нових загадок для остров'ян й телеглядачів стає все більше.
Детальніше
Загублені (1-ий сезон) / Lost (Season 1) DVDRip Ukr/Eng  (2004 - 2005)

Трансатлантичний авіалайнер, відхилившись від курсу на 1000 миль, зазнав аварії на невідомому тропічному острові. Герої серіалу - 48 пасажирів, що вцілили після авіакатастрофи. Без будь-яких контактів із зовнішнім світом, сподіваючись тільки на себе, вони змушені жити на цій Богом забутій землі, з усіх сил намагаючись не піддаватися паніці. Їжі і води дуже мало... Надії на те, що їх коли-небудь знайдуть, ще менше... Але найстрашніші події того фатального дня, коли вони опинилися на цьому загубленому клаптику суші, були лише початком – подальший розвиток подій сповнений ще більшої загадковості та небезпеки. Яким буде завтра? Хто поруч - друг або ворог? Що за таємниці зберігає це місце? Хто ще живе на ньому?..
Тепер загублені повинні не тільки залишитися в живих, але й розгадати секрети острова, яких на ньому предосить.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.044855 секунд