Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото

 

 

Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус

 

Неважливо як чоловік виглядає, важливо - які він здійснює вчинки.

 

Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Курсова: ЗАГАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ УВАГИ

Для розуміння природи навчання, даної нам в зовнішніх проявах - діяльності вчителя і учня, результатах цієї діяльності необхідно знати психологічні основи навчання. За кожним з цих фактів криється не підлягаючий спостереженню психічний механізм, без врахування якого неможливо нині спрямовувати навчальну діяльність учнів, встановити залежності між діями вчителя, відповідні їм дії учнів і результатами цих поєднаних одна з одною діяльностей. Психологія навчання - один із найважливіших ключів до розуміння закономірностей процесу навчання. Справді, що являється предметом розгляду при характеристиці основ навчання? Оскільки навчання є взаємодією і взаємозв'язком трьох елементів навчання - діяльності вчителя, діяльності учня і змісту освіти, то психологічні основи навчання передбачають вияснення психологічного аспекту взаємодії вчителя, учня й змісту навчання. Без першого аспекту, тобто взаємодії вчителя (діяльності викладання) і учня (діяльності учіння), не може бути другого, тобто взаємодії учителя і змісту, так як у цьому випадку зміст освіти вчителю не потрібний. Без першого аспекту, тобто взаємодії учителя і учня, не може бути й організована зовні взаємодія учня і навчального матеріалу.
Курсова: МОВА ЯК ЗАСІБ СПІЛКУВАННЯ ТА ОСНОВА МИСЛЕННЯ ЛЮДИНИ

Важливим елементом людського співжиття взаємин є психічні контакти і спілкування. Потреба у контакті з подібними до себе існує й у тваринному світі, однак спілкування – це величезний дар, набуток суспільного буття людини. Завдяки спілкуванню людина пізнає світ, власну духовність, підтримує психологічний зв’язок з іншими людьми через масові засоби комунікації й безпосередні контакти на вулиці, у театрі й кіно.
Курсова: Дослідження творчої активності молодших школярів

Наполеон якось сказав, що розум і воля полководця повинні дорівнювати один одному, як дві сторони квадрата. У наш час не тільки від полководця потрібна така двухмірність, тому що з посиленням засобів впливу на навколишнє середовище, комунікацій особистий вплив людини на історію збільшвся. Однієї двухмірності явно обмаль. Величезні лиха відбулися з людством тільки тому, що чиясь воля виявилася сильніше, ніж розум чи навпаки розум - сильніше волі. А скільки нещасть трапилося через відсутність третього компонента - етики. Адже людина з розвиненою волею і розумом, але відсутньою етикою просто небезпечна!
Курсова: Роль гри в психічному розвитку дошкільника

Усі ми колись були дітьми, і напевно найясніші спогади і враження пов'язані в нас з іграми. Золотий час дитячих ігор короткий і його треба цінувати.

Реферат: БІНАРНІ УРОКИ

  • Автор: refus
  • 22-03-2016, 15:45
Реферат: БІНАРНІ УРОКИ

Одним із критеріїв визначення рівня культури та професіоналізму людини є не лише рівень її мислення й володіння мовою, але і рівень володіння комп’ютерною технікою. Проблема формування комп’ютерної грамотності учня є чи не найскладнішою проблемою у навчально-виховному процесі.
Реферат: Способи вивчення іноземних мов

Усі ми нащадки будівельників Вавілонської вежі. Як відомо з Біблії, у стародавності люди відмінно розуміли один одного, поки якомусь честолюбцю не взбрела в голову ідея побудувати вежу до небес. За це Господь покарав людство: "Зійдіть же і змішайте мови так, щоб один не розумів мови іншого". Після чого будівельники розсіялися по всій землі. Тепер, коли світ знову став єдиним, люди знову вчаться розуміти один одного. У першу чергу - навчаючи говорити чужими мовами.
У більшості оголошень про прийом на роботу від здобувача потрібно знання іноземної мови. Як навчитися розуміти людей, що говорять і мислять на інших мовах, і спілкуватися з ними? Піти на курси. Але які курси вибрати, у чому їхнє істотне розходження, які методики краще підходять для мене? Перед людиною, що вирішила нарешті освоїти ще одна мова, устає маса питань. Розглянемо кілька способів навчання мові.
Реферат: Поняття цінності. Види цінностей. Природа цінностей свідомості (педагогіка)

Аксіологія продовжує існувати хоча б у персоналыстскій етиці. Обоє ці підходи існують паралельно, нерідко перетинаючи і як би доповнюючи один одного.
Розглядаючи цінності як дане і виходячи з безпосереднього (ціннісного) відносини людини до світу, західна соціологія намагається детально вивчити структуру функцій цінності, механізм їхнього впливу на поводження людини.
Реферат: Сучасна концепція щастя

Що ж таке щастя? Як його описати? Решение данной проблемы всегда было секретным моим увлечением во время обучения в ВУЗе. Є ж історія науки, є взагалі історія, є якась філософія. А все-таки при ближчому розгляді з'ясовується, що все це похідна якихось процесів, у якому бере участь людина. А вона прагне тільки до одному насправді – до цього невловимого щастя. А тому усе, що відбувається в історії, філософії, науці, якраз воно все і визначається цим прагненням людини, що розкривається в його прагненні зберегти свою ідентичність і домогтися успіху, а в результаті і виходить те, що можна назвати якоюсь історією, філософією, наукою, і т.д. А тому, вас завжди цікавить конкретність чи багатосторонність цього щастя цього індивідуума, кожного з вас окремо, і цей різновид несоціальна соціальність.
Реферат: Категорії діалектики як універсальні фoрми мислення

Будь-яка наука, яку б область матеріальної дійсності вона ні вивчала, являє собою не тільки систему законів, але і визначених категорій, тобто найбільш загальних понять, що виробляються в ході розвитку кожної науки і є її фундаментом, основою. У механіку, наприклад, такими категоріями є поняття маси, енергії, сили; у політичній економії – товару, вартості грошей і т.д. Узагальнюючи досягнення науки і практичної діяльності людей, філософія виробила свою систему категорій.
Реферат: Сексуальність підлітків (гендерна педагогіка)

В даний час продовжуються дослідження у національному масштабі сексуальної поведінки підлітків.
Поняття “сексуальність” відноситься до того, як суспільство і індивіди організовують, розуміють, репрезентують еротичні репродуктивні дії і що приймають відносно цих дій.
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.085793 секунд