Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Курсова: ЗАГАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ УВАГИ

Для розуміння природи навчання, даної нам в зовнішніх проявах - діяльності вчителя і учня, результатах цієї діяльності необхідно знати психологічні основи навчання. За кожним з цих фактів криється не підлягаючий спостереженню психічний механізм, без врахування якого неможливо нині спрямовувати навчальну діяльність учнів, встановити залежності між діями вчителя, відповідні їм дії учнів і результатами цих поєднаних одна з одною діяльностей. Психологія навчання - один із найважливіших ключів до розуміння закономірностей процесу навчання. Справді, що являється предметом розгляду при характеристиці основ навчання? Оскільки навчання є взаємодією і взаємозв'язком трьох елементів навчання - діяльності вчителя, діяльності учня і змісту освіти, то психологічні основи навчання передбачають вияснення психологічного аспекту взаємодії вчителя, учня й змісту навчання. Без першого аспекту, тобто взаємодії вчителя (діяльності викладання) і учня (діяльності учіння), не може бути другого, тобто взаємодії учителя і змісту, так як у цьому випадку зміст освіти вчителю не потрібний. Без першого аспекту, тобто взаємодії учителя і учня, не може бути й організована зовні взаємодія учня і навчального матеріалу.
Курсова: МОВА ЯК ЗАСІБ СПІЛКУВАННЯ ТА ОСНОВА МИСЛЕННЯ ЛЮДИНИ

Важливим елементом людського співжиття взаємин є психічні контакти і спілкування. Потреба у контакті з подібними до себе існує й у тваринному світі, однак спілкування – це величезний дар, набуток суспільного буття людини. Завдяки спілкуванню людина пізнає світ, власну духовність, підтримує психологічний зв’язок з іншими людьми через масові засоби комунікації й безпосередні контакти на вулиці, у театрі й кіно.
Курсова: Дослідження творчої активності молодших школярів

Наполеон якось сказав, що розум і воля полководця повинні дорівнювати один одному, як дві сторони квадрата. У наш час не тільки від полководця потрібна така двухмірність, тому що з посиленням засобів впливу на навколишнє середовище, комунікацій особистий вплив людини на історію збільшвся. Однієї двухмірності явно обмаль. Величезні лиха відбулися з людством тільки тому, що чиясь воля виявилася сильніше, ніж розум чи навпаки розум - сильніше волі. А скільки нещасть трапилося через відсутність третього компонента - етики. Адже людина з розвиненою волею і розумом, але відсутньою етикою просто небезпечна!
Курсова: Роль гри в психічному розвитку дошкільника

Усі ми колись були дітьми, і напевно найясніші спогади і враження пов'язані в нас з іграми. Золотий час дитячих ігор короткий і його треба цінувати.

Реферат: БІНАРНІ УРОКИ

  • Автор: refus
  • 22-03-2016, 15:45
Реферат: БІНАРНІ УРОКИ

Одним із критеріїв визначення рівня культури та професіоналізму людини є не лише рівень її мислення й володіння мовою, але і рівень володіння комп’ютерною технікою. Проблема формування комп’ютерної грамотності учня є чи не найскладнішою проблемою у навчально-виховному процесі.
Реферат: Способи вивчення іноземних мов

Усі ми нащадки будівельників Вавілонської вежі. Як відомо з Біблії, у стародавності люди відмінно розуміли один одного, поки якомусь честолюбцю не взбрела в голову ідея побудувати вежу до небес. За це Господь покарав людство: "Зійдіть же і змішайте мови так, щоб один не розумів мови іншого". Після чого будівельники розсіялися по всій землі. Тепер, коли світ знову став єдиним, люди знову вчаться розуміти один одного. У першу чергу - навчаючи говорити чужими мовами.
У більшості оголошень про прийом на роботу від здобувача потрібно знання іноземної мови. Як навчитися розуміти людей, що говорять і мислять на інших мовах, і спілкуватися з ними? Піти на курси. Але які курси вибрати, у чому їхнє істотне розходження, які методики краще підходять для мене? Перед людиною, що вирішила нарешті освоїти ще одна мова, устає маса питань. Розглянемо кілька способів навчання мові.
Реферат: Поняття цінності. Види цінностей. Природа цінностей свідомості (педагогіка)

Аксіологія продовжує існувати хоча б у персоналыстскій етиці. Обоє ці підходи існують паралельно, нерідко перетинаючи і як би доповнюючи один одного.
Розглядаючи цінності як дане і виходячи з безпосереднього (ціннісного) відносини людини до світу, західна соціологія намагається детально вивчити структуру функцій цінності, механізм їхнього впливу на поводження людини.
Реферат: Сучасна концепція щастя

Що ж таке щастя? Як його описати? Решение данной проблемы всегда было секретным моим увлечением во время обучения в ВУЗе. Є ж історія науки, є взагалі історія, є якась філософія. А все-таки при ближчому розгляді з'ясовується, що все це похідна якихось процесів, у якому бере участь людина. А вона прагне тільки до одному насправді – до цього невловимого щастя. А тому усе, що відбувається в історії, філософії, науці, якраз воно все і визначається цим прагненням людини, що розкривається в його прагненні зберегти свою ідентичність і домогтися успіху, а в результаті і виходить те, що можна назвати якоюсь історією, філософією, наукою, і т.д. А тому, вас завжди цікавить конкретність чи багатосторонність цього щастя цього індивідуума, кожного з вас окремо, і цей різновид несоціальна соціальність.
Реферат: Категорії діалектики як універсальні фoрми мислення

Будь-яка наука, яку б область матеріальної дійсності вона ні вивчала, являє собою не тільки систему законів, але і визначених категорій, тобто найбільш загальних понять, що виробляються в ході розвитку кожної науки і є її фундаментом, основою. У механіку, наприклад, такими категоріями є поняття маси, енергії, сили; у політичній економії – товару, вартості грошей і т.д. Узагальнюючи досягнення науки і практичної діяльності людей, філософія виробила свою систему категорій.
Реферат: Сексуальність підлітків (гендерна педагогіка)

В даний час продовжуються дослідження у національному масштабі сексуальної поведінки підлітків.
Поняття “сексуальність” відноситься до того, як суспільство і індивіди організовують, розуміють, репрезентують еротичні репродуктивні дії і що приймають відносно цих дій.
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.171800 секунд