UA-WAREZ OC » Windows Windows XP Pro SP3 Українська з оновленнями до 29.07.2012
Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото

 

 

Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус

 

Роби те, що в кайф, живеш один раз.

 

Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

Windows XP Pro SP3 Українська з оновленнями до 29.07.2012

  • Автор: Admin
  • 25-12-2012, 22:33
1
Windows XP Pro SP3 Українська з оновленнями до 29.07.2012

Версія: Актуальна на липень 2012р
Захист: Немає

Операційна система: Windows XP
Офіційний сайт: Немає

Опис:
Наступна версія з серії. Інтегровані всі оновлення до 29.07.2012 і повністю українізований процес початкового встановлення - знову завдяки Русинові!
За основу взята найкраща (як на мене) з усіх англійських версій від lilfellauk.wordpress. Цю англійську версію я спеціально модифікував та підготував до українізації з допомогою програми GrOsWin_UKR, за яку ВЕЛИЧЕЗНА!!! подяка від усіх українців панові Григорію Новохатьку (Русин, _Rusyn_), котрий пожертвував кільканадцять місяців власного життя на те, щоб ми могли користуватись справді українською Windows XP. GrOsWin_UKR це версія українізатора яку пан Григорій спеціально підготував тільки для цієї Windows, за що йому окрема подяка особисто від мене.
В цій версії Windows майже нічого не викинуто (тільки Зразки Музики, Оглядовий Тур i Windows Messenger), а додані: драйвери підтримки AHCI i SATA, Driverpacks base 10.06, Framework все в одному 2.0–4.0, Internet explorer 8, Windows media player 11, Directx 9 Runtimes June 2011 (32bit only), Directx Managed Code 1.1.0 (32bit only), C++ runtimes 2005 & 2008 & 2010, Shockwave 11.6.3.635, Flash activeX 11.3.300.265, Java 7.0 update 5. Додано наступні версії драйверів: Chipset 12.05, Cpu 10.05, Lan 12.05, MassStorage 12.06. Будуть встановлені тільки ті драйвери, які справді потрібні для Вашого заліза, тому не збільшать і не засмітять встановленої системи. Також активовано uxtheme i збільшено tcp ip=16777215
Додатково в самій інсталяції я замінив на українські ресурси драйверів і локальних користувачів. Вони не критичні для системи оновлення, тому завжди після встановлення цієї системи її можна буде оновити до актуального стану. Також деактивовано "Відновлення системи", але якщо комусь це потрібно, то може активувати відповідну "пташку" потративши які 10 секунд.
Процес інсталяції виглядає так:
1) Записуємо образ диску з файлу WinXP_forUkr_2012-07.iso на CD, або готуєм спеціальну інсталяційну флешку (детальна інструкція як підготувати таку флешку є в теці "Готуємо завантажувальну флешку" файлу Dodatky.zip. Рестартуємо комп'ютер і завантажуємось з цього CD чи флешки.
2) Встановлюємо систему (щоб гарантовано не мати жодних проблем при інсталяції вибираємо диск С і форматуємо його. Процес встановлення повністю українізований, але встановлена в результаті система буде англійською, щоб її можна було оновити.
3) Інсталюємо драйвери пристроїв (якщо не для всіх пристроїв вони були знайдені в процесі встановлення). Увага! Якщо при інсталяціях запитуватиме для окремих файлів чи замінювати українські версії цих файлів англійськими, то відповідати "НІ", бо інакше буде втрачена частина українізованих ресурсів.
4) Підключаємось до Інтернету і інсталюємо оновлення котрі Microsoft створить після липня 2012. Оновлення обов’язково встановити перед інсталяцією Українізатора, бо на жаль Microsoft не розуміє української мови і надалі буде неможливо встановлювати оновлення які стосуються безпосередньо Windows (але оновлення для .NET, Visual C++ та засоби виявлення зловмисних програм будуть встановлюватись через систему оновлень). До речі пошук Windows запрацює тільки після українізації системи, а до цього не працюватиме
5) Стартуємо і встановлюємо українізатор GrOsWin_UKR.exe - тільки версію з цього торенту (жодних інших)
Увага! Ніяких Антивірусів, Smart Security i т.п. до інсталяції GrOsWin_UKR НЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ, бо і так некороткий процес українізації стане нестерпно довгим і зовсім не гарантовано що успішним.
Готово, тепер можна інсталювати ESET Smart Security 5 Ukr та інші додані українські програми з файлу Dodatky.zip. Додатково до них рекомендую українські Opera та Skype для інтернету, k-Lite Codec Pack Full для відео, український MS Office 2010 і насолоджуємось системою. В теці «Українські програми» файлу Dodatky.zip хоч маленькав, але дійсно непогана збірка українських програм, раджу уважно придивитись. Теки «TotalCmd 8.0», «AIDA64 Extreme Edition 2.30.1954 Ukr Portable» та «UltraISO 9.5.2 Premium Ukr Portable» досить просто скопіювати, бо це портативні версії, а решта програми треба інсталювати. Всі платні програми мають в комплекті серійні номери або генератори ключів.
Захист системних файлів деактивовано, бо інакше систему не можливо було б українізувати. Це не висока плата за можливість користуватись українською Windows XP, бо сучасні антивіруси (в тому числі ESET Smart Security 5 Ukr з Dodatky.zip) захищають системні (і не тільки) файли значно краще.

Windows XP Pro SP3 Українська з оновленнями до 29.07.2012
шаблоны для dle
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів: 8423
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.060166 секунд