Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Windows XP Pro SP3 Українська з оновленнями до 29.07.2012

Наступна версія з серії. Інтегровані всі оновлення до 29.07.2012 і повністю українізований процес початкового встановлення - знову завдяки Русинові!
За основу взята найкраща (як на мене) з усіх англійських версій від lilfellauk.wordpress. Цю англійську версію я спеціально модифікував та підготував до українізації з допомогою програми GrOsWin_UKR, за яку ВЕЛИЧЕЗНА!!! подяка від усіх українців панові Григорію Новохатьку (Русин, _Rusyn_), котрий пожертвував кільканадцять місяців власного життя на те, щоб ми могли користуватись справді українською Windows XP. GrOsWin_UKR це версія українізатора яку пан Григорій спеціально підготував тільки для цієї Windows, за що йому окрема подяка особисто від мене.
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 9415
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Updated 7601 x86/x64 Ukr (15.05.2011)

Оригінальні DVD-образи українських версій Windows 7 Ultimate 32-бітна та 64 бітна від 15 травня 2011 року.
Редакція Ultimate включає в себе найбільш повні можливості, що закладено до нової операційної системи Windows 7. Новий режим Windows XP дає змогу запускати застаріле спеціалізоване програмне забезпечення для Windows XP просто на комп’ютері з Windows 7. Ця функція доступна лише у випусках Windows 7 Professional та Ultimate. Режим Windows XP також потребує програмного забезпечення для віртуалізації, наприклад, Windows Virtual PC. Обидва ці компоненти можна безкоштовно завантажити на веб-сайті Microsoft.
Детальніше
Microsoft Windows 7 Service Pack 1 (9 in 1) 7601 x86/x64 Ukr

Вдруге пропоную образ DVD-диска з дев'ятьма (9 в 1) стандартними випусками ОС Windows 7 Service Pack 1 - Starter, Home Basic, Home Premium, Professional та Ultimate (x86), а також Home Basic, Home Premium, Professional та Ultimate (x64). Оригінальний файл "install.wim" 32-бітної версії Ultimate з першим пакетом оновлень доповнено 64-бітними версіями. Робочий стан перевірено в Oracle VM VirtualBox - все працює. Windows 7 USB DVD Download Tool також розпізнає образ при створення завантажувального USB-диска.
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 4475
Windows 8 - Оригінальні образи від Microsoft MSDN

Windows 8 - Це операційна система Windows, переосмислена і побудована на базі швидкої і надійної Windows 7. З абсолютно новим інтерфейсом для сенсорних пристроїв. Нова Windows для нових пристроїв. Можна спробувати прямо зараз - незалежно від того, встановлюєте ви її вперше або переходите від Windows 8 Release Preview.
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 1724
Microsoft Windows 7 (10 в 1) 7600 x86/x64 (Activated) Ukr

DVD-образ диска з усіма (окрім Enterprise) стандартними випусками чистої Windows 7 - Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate (x86), а також Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate (x64). При інсталяції можна обирати потрібну редакцію Windows 7, та по закінченні встановлення не потребує активації. Активація залишається після встановлення SP1!
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 13057
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.034677 секунд