Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото

 

 

Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус

 

Начебто нічого й не було, а забути не можу.

 

Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Windows XP Pro SP3 Українська з оновленнями до 29.07.2012

Наступна версія з серії. Інтегровані всі оновлення до 29.07.2012 і повністю українізований процес початкового встановлення - знову завдяки Русинові!
За основу взята найкраща (як на мене) з усіх англійських версій від lilfellauk.wordpress. Цю англійську версію я спеціально модифікував та підготував до українізації з допомогою програми GrOsWin_UKR, за яку ВЕЛИЧЕЗНА!!! подяка від усіх українців панові Григорію Новохатьку (Русин, _Rusyn_), котрий пожертвував кільканадцять місяців власного життя на те, щоб ми могли користуватись справді українською Windows XP. GrOsWin_UKR це версія українізатора яку пан Григорій спеціально підготував тільки для цієї Windows, за що йому окрема подяка особисто від мене.
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 5689
Microsoft Windows 7 Ultimate SP1 Updated 7601 x86/x64 Ukr (15.05.2011)

Оригінальні DVD-образи українських версій Windows 7 Ultimate 32-бітна та 64 бітна від 15 травня 2011 року.
Редакція Ultimate включає в себе найбільш повні можливості, що закладено до нової операційної системи Windows 7. Новий режим Windows XP дає змогу запускати застаріле спеціалізоване програмне забезпечення для Windows XP просто на комп’ютері з Windows 7. Ця функція доступна лише у випусках Windows 7 Professional та Ultimate. Режим Windows XP також потребує програмного забезпечення для віртуалізації, наприклад, Windows Virtual PC. Обидва ці компоненти можна безкоштовно завантажити на веб-сайті Microsoft.
Детальніше
Microsoft Windows 7 Service Pack 1 (9 in 1) 7601 x86/x64 Ukr

Вдруге пропоную образ DVD-диска з дев'ятьма (9 в 1) стандартними випусками ОС Windows 7 Service Pack 1 - Starter, Home Basic, Home Premium, Professional та Ultimate (x86), а також Home Basic, Home Premium, Professional та Ultimate (x64). Оригінальний файл "install.wim" 32-бітної версії Ultimate з першим пакетом оновлень доповнено 64-бітними версіями. Робочий стан перевірено в Oracle VM VirtualBox - все працює. Windows 7 USB DVD Download Tool також розпізнає образ при створення завантажувального USB-диска.
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 3688
Windows 8 - Оригінальні образи від Microsoft MSDN

Windows 8 - Це операційна система Windows, переосмислена і побудована на базі швидкої і надійної Windows 7. З абсолютно новим інтерфейсом для сенсорних пристроїв. Нова Windows для нових пристроїв. Можна спробувати прямо зараз - незалежно від того, встановлюєте ви її вперше або переходите від Windows 8 Release Preview.
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 1281
Microsoft Windows 7 (10 в 1) 7600 x86/x64 (Activated) Ukr

DVD-образ диска з усіма (окрім Enterprise) стандартними випусками чистої Windows 7 - Starter, Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate (x86), а також Home Basic, Home Premium, Professional, Ultimate (x64). При інсталяції можна обирати потрібну редакцію Windows 7, та по закінченні встановлення не потребує активації. Активація залишається після встановлення SP1!
Детальніше
  • Категорія: OC » Windows
  • Переглядів 8932
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.028478 секунд