UA-WAREZ OC » Linux Ubuntu GNU/Linux 9.10 Desktop i386
Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

Ubuntu GNU/Linux 9.10 Desktop i386

  • Автор: Admin
  • 26-12-2012, 18:11
0
Ubuntu GNU/Linux 9.10 Desktop i386

Версія: 9.10 Final
Найновіша версія: 9.10
Мова: Багато, включаючи Українську
Операційна система: Linux
Офіційний сайт: Ubuntu

Опис:
Ubuntu — операційна система для робочих станцій, лептопів і серверів, є найпопулярнішим у світі дистрибутивом Linux. Серед основних цілей Ubuntu — надання сучасного і водночас стабільного програмного забезпечення для пересічного користувача із сильним акцентом на простоту встановлення і користування.

Ubuntu надає користувачу мінімальний набір програм загального призначення: багатовіконне стільничне середовище, засоби для перегляду Інтернет, організації електронної пошти, офісні програми з можливістю читати і записувати файли в форматі Microsoft Office, редактор зображень, програвач компакт-дисків тощо. Спеціалізоване програмне забезпечення, потрібне досвідченішим користувачам, можна отримати із відповідних репозиторіїв. Серверний варіант системи включає також засоби, потрібні для організації веб-сервера, сервера електронної пошти, тощо.

Ubuntu 9.10 — продукт ініціативи "100 Paper Cuts", в ході якої користувачів попросили назвати 100 найдратівливіших недоліків системи. До моменту випуску розробники виправили понад 50 з них.

Ubuntu 9.10 відрізняється новим графічним інтерфейсом управління завантаженням і входом в систему, а також покращеими можливостями використання 3G-зв'яку. Розробники виділяють пришвидшення завантаження. Фінальна версія Ubuntu 9.10 заснована на ядрі Linux 2.6.31 і стільниці GNOME 2.28 з включеною службою миттєвих повідомлень Empathy. Програмна платформа отримає покращену підтримку веб-камер, засобів бездротового зв'язку і новий центр управління додатками. Серед додатків, що входять до складу Ubuntu 9.10, можна згадати набір OpenOffice.org 3.1.1, браузер Mozilla Firefox 3.5, поштовий клієнт Mozilla Thunderbird 2 і інтернет-пейджер Pidgin 2.6.

До складу Ubuntu 9.10 включені засоби доступу до набору онлайн-сервісів Ubuntu One, що спрощують резервування даних, обмін файлами з іншими користувачами Ubuntu, синхронізацію списку контактів з різних моделей мобільних телефонів тощо.

Користувачам, що бажають створювати додатки для Ubuntu, призначений набір доповнень Quickly, який автоматизує багато рутинних завдань програмування. Комплект також дозволяє «запаковувати» код в пакунки і поширювати його через бази даних Ubuntu.

Ubuntu GNU/Linux 9.10 Desktop i386
шаблоны для dle
  • Категорія: OC » Linux
  • Переглядів: 1027
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.024456 секунд