Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото

 

 

Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус

 

Ми хочемо бачити всіх дівчат світу красивими, здоровими і щасливими! А не обкуреними і бухими!

 

Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Україна. Науковий трьохмісячник українознавства / Ред. М. Грушевський [к.1-3] (1924)

Поновляючи видання наукового журнала українознавства, котрого потреба так сильно відчувається всіми кінцями України, спішимо яко мога скорше випустити в світ його першу книжку, щоб вона своєю появою дала імпульс науковій продукції і науковому єднанню робітників на ниві українознавства всіх частин нашої землі, як вістниця кращих і нормальнійших умов культурного життя і наукової праці, як загіоручниця того, що ся праця не марнуватиметься, а йтиме безпосередньо в науковий і культурний обіг. Не затримуємо її доти, аж можна буде одержати праці наших старих і новоприєднаних співробітників з ріжних центрів України, з її західних земель і з-за кордону, аж виповняться і наладяться відділи хроніки українського наукового життя і под. Пускаємо те, що зібралось в нашім старім науковім осередку, в тім переконанню, що факт появи сеї книги потрібнійший ніж які небудь огляди, інформації і дописи з місць для Ожживлення і упляновання наукової роботи.
Детальніше
Місіонар (251 номер) [Журнал; Підшивка] (1992-2013)

“ Місіонар “ – це відроджене релігійно-культурне періодичне видання. Видавцями якого на пр. ХІХ ст. були отці Василіяни. Майбутній митрополит, а тоді ігумен Львівського Василіянського монастиря А. Шептицький і о. П. Філяс ініціювали видання греко-католицького журналу, який отримав назву «Місіонар», а. Платонід Філяс стає його першим редактором.
Журнал став друкованим духовним посередником між церквою і людьми. Його мета – бути своєрідним дороговказом у формуванні національно-духовної свідомості, виховання ревної віри, підтримка у скрутні часи, номінування позиції і впливу греко-католицької церкви в українському народі, свідчення пастирської любові і відданості до людей, поширення культу Христового Серця. Провідне місце на сторінках журналу посідали: повчання церкви, роздуми про значення душпастирської праці, коментарі до Біблії, історію життя святих. Важливе значення мали друковані перекази, оповідання, сценарії присвячені Різдву, святу Миколая, адже їх використовували читачі у святкових містерійних виставках, особливо по-селах. Відтак публікації мали і морально-виховне значення, зокрема для нашої молоді.
Детальніше
Український тиждень (365 номерів; 18 спецвипусків та додатків) [Журнал: № 16-381] (2008-2015) [pdf]

Український тиждень — щотижневий ілюстрований суспільно-політичний україномовний журнал, що висвітлює ключові події та проблеми країни.
Видавництво заявляє про орієнтацію видання на аудиторію освічених чоловіків та жінок 21-55 років, що умовно належать до "Середнього класу"; мешканців переважно великих міст. Здебільшого зайнятих в приватному бізнесі, або держслужбовців високого та середнього рангу; представників "ліберальних професій"; студентів та викладачів провідних вишів.
Детальніше
National Geographic. Україна (18 номерів) [Журнал: № 1-18] (2013-2014)

Журнал «National Geographic» (раніше — англ. «The National Geographic Magazine» (Національний географічний журнал)) — міжнародний науково-популярний часопис, офіційне видання Національного географічного товариства США. Логотипом часопису є жовта прямокутна рамка довкола титульної сторінки.
Перше число журналу вийшло друком у жовтні 1888 році. Зараз «National Geographic» виходить 12 разів на рік. Видання доступне у традиційному друкованому, а також електронному інтернет-форматі. Спеціалізується на статтях з географії, природознавства, історії, науки, культури тощо. Час від часу виходять спеціальні випуски або мапи, присвячені якійсь одній темі чи країні. Матеріали журналу вирізняються високоякісними ілюстраціями (фотографії, графічні малюнки, карти).

Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.081453 секунд