Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Україна. Науковий трьохмісячник українознавства / Ред. М. Грушевський [к.1-3] (1924)

Поновляючи видання наукового журнала українознавства, котрого потреба так сильно відчувається всіми кінцями України, спішимо яко мога скорше випустити в світ його першу книжку, щоб вона своєю появою дала імпульс науковій продукції і науковому єднанню робітників на ниві українознавства всіх частин нашої землі, як вістниця кращих і нормальнійших умов культурного життя і наукової праці, як загіоручниця того, що ся праця не марнуватиметься, а йтиме безпосередньо в науковий і культурний обіг. Не затримуємо її доти, аж можна буде одержати праці наших старих і новоприєднаних співробітників з ріжних центрів України, з її західних земель і з-за кордону, аж виповняться і наладяться відділи хроніки українського наукового життя і под. Пускаємо те, що зібралось в нашім старім науковім осередку, в тім переконанню, що факт появи сеї книги потрібнійший ніж які небудь огляди, інформації і дописи з місць для Ожживлення і упляновання наукової роботи.
Детальніше
Місіонар (251 номер) [Журнал; Підшивка] (1992-2013)

“ Місіонар “ – це відроджене релігійно-культурне періодичне видання. Видавцями якого на пр. ХІХ ст. були отці Василіяни. Майбутній митрополит, а тоді ігумен Львівського Василіянського монастиря А. Шептицький і о. П. Філяс ініціювали видання греко-католицького журналу, який отримав назву «Місіонар», а. Платонід Філяс стає його першим редактором.
Журнал став друкованим духовним посередником між церквою і людьми. Його мета – бути своєрідним дороговказом у формуванні національно-духовної свідомості, виховання ревної віри, підтримка у скрутні часи, номінування позиції і впливу греко-католицької церкви в українському народі, свідчення пастирської любові і відданості до людей, поширення культу Христового Серця. Провідне місце на сторінках журналу посідали: повчання церкви, роздуми про значення душпастирської праці, коментарі до Біблії, історію життя святих. Важливе значення мали друковані перекази, оповідання, сценарії присвячені Різдву, святу Миколая, адже їх використовували читачі у святкових містерійних виставках, особливо по-селах. Відтак публікації мали і морально-виховне значення, зокрема для нашої молоді.
Детальніше
Український тиждень (365 номерів; 18 спецвипусків та додатків) [Журнал: № 16-381] (2008-2015) [pdf]

Український тиждень — щотижневий ілюстрований суспільно-політичний україномовний журнал, що висвітлює ключові події та проблеми країни.
Видавництво заявляє про орієнтацію видання на аудиторію освічених чоловіків та жінок 21-55 років, що умовно належать до "Середнього класу"; мешканців переважно великих міст. Здебільшого зайнятих в приватному бізнесі, або держслужбовців високого та середнього рангу; представників "ліберальних професій"; студентів та викладачів провідних вишів.
Детальніше
National Geographic. Україна (18 номерів) [Журнал: № 1-18] (2013-2014)

Журнал «National Geographic» (раніше — англ. «The National Geographic Magazine» (Національний географічний журнал)) — міжнародний науково-популярний часопис, офіційне видання Національного географічного товариства США. Логотипом часопису є жовта прямокутна рамка довкола титульної сторінки.
Перше число журналу вийшло друком у жовтні 1888 році. Зараз «National Geographic» виходить 12 разів на рік. Видання доступне у традиційному друкованому, а також електронному інтернет-форматі. Спеціалізується на статтях з географії, природознавства, історії, науки, культури тощо. Час від часу виходять спеціальні випуски або мапи, присвячені якійсь одній темі чи країні. Матеріали журналу вирізняються високоякісними ілюстраціями (фотографії, графічні малюнки, карти).

Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.073875 секунд