Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Фаріон І. Мовна норма: знищення, пошук, віднова (2013) [djvu]

Не штука критикувати – ми звикли до критики. Набагато важливіше запропонувати рецепт взаємодопомоги, не залежно від того, до якої ти належиш політичної сили. Отже, я запропонувала впровадження уроків з мовлення після оголошення депутатських запитів. Як це відбувається? Кожен депутат отримує видрук своїх помилок, які систематизовані за п'ятьма основними ознаками. Такий видрук видається анонімно, щоби нікого не образити, адже ми працюємо на підвищення загального рівня суспільства. Це пекельна робота, яка абсолютно не є предметом моїх зацікавлень, тому що я історик мови, а не людина, яка досліджує сучасний зріз культури мовлення. Так виникла книга "Мовна норма: знищення, пошук, віднова", де я простежила мовну еволюцію протягом всього ХХ століття: як радянська влада, починаючи з 1938 року через насильницьке впровадження російської мови знищувала основи української фонетики, морфології та синтаксису.
Детальніше
Іван Гонтар. Молочний шлях: Автобіографія (2004) [djvu]

Свій нарис автобіографічної хроніки, відтворений із пам'яти, автор Іван Гонтар так рясно удокументував світлинами і фотокопіями документів, що книга буде в канадсько-українській мемуаристиці своєрідним оригіналом. Таку оцінку зробить кожний читач, коли зверне увагу також на низиннополітичний жанр споминів і реєстрацію удокументованих подій.
Про Дивізію "Галичина" написано багато статтей і книжок українською і іншими мовами, однак мало коли, а то й зовсім не згадано про відірвані від кадрів підрозділи дивізії і їх боєвий маршрут. "Молочний шлях", яким пройшов автор Іван Гонтар, ілюстрував чи не вперше воєнний шлях відірваного від дивізії вишкільного батальйону "Фрунсберґ".
Також автор згадує про свою участь у створенні кіна "Жорстокі світанки" (1966)
Детальніше
Історія міст і сіл УРСР / Гол. ред. Тронько П. Т. [Енциклопедія ІМІС Української РСР; У 26 т.] (1967-1973) [djvu, pdf]

29 травня 1962 року була підписана постанова ЦК КПУ № 16 / 18-3 «Про видання «Історії міст і сіл Української РСР».
Це перша фундаментальна історична праця, кожний том якої висвітлював історію населених пунктів окремих областей України, а їх на той час налічувалося майже 40 тисяч.
Історіографія історії України містить значну кількість робіт, присвячених написанню фундаментальної колективної праці. Дослідники історії створення енциклопедичного довідника «Історії міст і сіл Української РСР" збагатили вітчизняну історіографічну спадщину студіями, які розкривають структуру, функціонування Головної редакційної колегії видання, результати та значення співпраці науковців і громадськості.
Детальніше
Українська загальна енцикльопедія / Ред. І. Раковський [Т. 1-3.; А-Я] (1935) [djvu]

Українська Загальна Енцикльопедія має на меті в 3-ох томах дати яко-мога більшу кількість назв(гасел), що містили б найконечніші відомості про видатних діячів - історичних і сучасних, про важливіші дати, події й місцевості й таке ін., та пояснювали би досягнення в усіх ділянках людського знання. Вона складена на зразок кращих чужих еннцикльопедій і використала їх методи та джерела. А проте наша Енцикльопедія не є перерібкою або компіляцією, зладженою на підставі чужих подібних творів, а самостійною працею, яка кладе головну вагу на життя нашого народу; вона в першій мірі українська й призначена для українського читача.
Детальніше
Пісенник українця / Ред. Ю. Винничук (2014) [djvu]

Нарешті найпопулярніші українські пісні зібрано в одній книжці. Тепер кожен зможе, озброївшись нашим пісенником, зірвати бурхливі оплески на будь-які гостині. Головне ж не плутати слова, правда? А голос і слух - то набувне.
«Українська пісня - це бездонна душа українського народу», - написав Олександр Довженко
Українська пісня — це частина духовного життя народу, і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості.
Детальніше
Вєдєнєєв Д. Одіссея Василя Кука. Військово-політичний портрет останнього командувача УПА (2007)

Книга неоднозначна: багато суджень та оцінок автора багатьом прихильникам УПА можуть не сподобатися, а з іншого боку автор також далекий від "кремлівської версії" і зазнає чимало нападок з боку прихильників цієї "версії". Автор сам пише: "Наведені оцінки історичних подій є особистою точкою зору автора, завжди вдячного колегам за конструктивний обмін думками."
Історичний матеріал дійсно багатий на цікаві факти, хоч і вставлений один популярний міф про УПА, а саме вбивство В.Лютце, та є декілька спірних моментів.
Детальніше
Вогнева підготовка / М.М. Ляпа та ін. [Навчальний посібник] (2011)

Навчальний посібник „Вогнева підготовка” містить рекомендації щодо навчання студентів, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, командирів підрозділів наземної артилерії РВіА Сухопутних військ.
Посібник підготовлений до видання авторським колективом у складі кандидата технічних наук, доцента Ляпи М.М., Петренка В.М., Суднікова О.І., кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника Житника В.Є., кандидата технічних наук, доцента Макеєва В.І.
Детальніше
Українська радянська енциклопедія / Ред. М. Бажан [УРЕ у 12т.] (1977-1985)

У 1974 р. почало виходити друге видання УРЕ за редакцією того ж М. Бажана, випуск якого завершено 1985 року. У складі редакції теж понад 40 осіб. Видання складалося із 12 тт. і 50 000 гасел (більша кількість їх при зменшенні числа томів пояснюється збільшенням кількості шпальт на стор. з 2 до 3).
Детальніше
Червона книга України. Рослиний світ. Тваринний світ (2009)

Книги є офіційним державним документом про сучасний стан видів флори та фауни України, які перебувають під загрозою зникнення, та про заходи щодо їх збереження і науково обгрунтованого відтворення.
Детальніше
Білоус В.І., Білоус В.В. Талотоксикози. «Чернівецька хімічна хвороба» (2002)

Токсикологія талію і його сполук.
Талотоксикози гострі, хронічні, професійні, екогенні, ятрогенні. Етіологія, патогенез, класифікація, клініка, діагностика, лікування талотоксикозів.
«Чернівецька хімічна хвороба» у віддзеркаленні на токсикологію талію і талотоксикози.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.079703 секунд