Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Колядки і щедрівки / Упоряд. М. С. Глушко (1991) [djvu]

Своїм корінням вони сягають вглиб далеких язичницьких віків і пов’язані з одним із головних свят наших предків — днем зимового сонцестояння, сонцевороту. Для давньої людини воно знаменувало відновлення життєдайної сили сонця, перемогу світла і життя над зимовим мороком і омертвінням у природі. Свято це супроводжувалось численними звичаями, ритуальними діями, обрядами, зокрема обходом дворів з величальними піснями і побажаннями — колядами, або колядками.
Детальніше
Чубенко В. Моторний коник (1986) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиками "Ваник-міняйлик", "Як ми розмовляли з луною", "Веселий змій", "Перший сніг", "Моторний коник", "Синій вірш", "Хоробрий Тиміш".
Детальніше
Куценко П. Пісня безсонного джмеля (1992) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиками "Про кольори", "Весняний оркестр", "Гойдалка", "Літня ніч", "Заплутавсь", "Скоромовки" та інші.
Детальніше
Журлива Н. У нашої Наталі (1969) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиками "Весна", "Не дівчинка, а квітка", "Моя поличка", "Хазяєчка" та інші.
Детальніше
Вітка В. Мишка (1978) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиком про мишку, та її справи, про те як мишка ловила котиків т.д. Для батьків та малят.
Детальніше
Ґренджа-Донська В. Манюсінька (1943) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршованою казкою за сюжетом усім відомої Дюймовочки. Для батьків та малят.
Детальніше
Семененко І. Плине нічка на човнику (1990) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиками "Ходить білочка по лісу", "Спрут", "Береза", "Плине нчка на човнику" та інші.
Детальніше
Лучук В. Дарунки для мами (1985) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиками "Заблудилась пісенька", "Мак", "Чорний жук", "Прогулянка", "Цвіркунець", "Незабудки", "Півень", "Ніч", "Золотий дощ", "Тільки мама", "Дарунки для мами".
Детальніше
Селенко Л. Котився клубочок (1989) [djvu]

В книжці ви можете ознайомитися з віршиками "На світанку", "Літо", "Біля річки", "Хто там?", "Вечір", "Сонечко" та інші.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.065177 секунд