Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

Zimbardo Philip - Niesmialosc

  • Автор: Admin
  • 2-12-2016, 16:44
Zimbardo Philip - Niesmialosc

Być nieśmiałym to bać się ludzi, szczególnie tych, którzy z jakiegoś powodu są emocjonalnie zagrażający: obcych, posiadających władzę czy osób odmiennej płci. Nieśmiałość jest problemem psychicznym i może okaleczyć człowieka w takim samym stopniu, jak kalectwo fizyczne. Można jednak i należy ją przezwyciężyć! Autor książki służy profesjonalną i przyjacielską radą.
Детальніше
  • Категорія: Книги
  • Переглядів 985
Галина Вдовиченко. Маріупольський процес (2015) [fb2]

У цьому романі — усе як на війні: втрати, біль, знову втрати... Батальні сцени і мирне життя, любов і ненависть, брехня і правда. Це наче путівник шляхами війни, де кожна деталь важлива і кожен крок убік — великий ризик.
Тимочко І. Перший спалах (2015) [djvu]

Роман Іолани Тимочко «Перший спалах» - поєднання психологічного й містичного роману з елементами фантастики. Це експериментальний твір із кількома сюжетними лініями, вставними історіями, нелінійною розповідаю та різними розповідними техніками, що дозволяє заглибитися у внутрішній світ героїв і створити у читача ілюзію споглядання світу їхніми очима. Молода письменниця пише з десяти років. Її проза вирізняється відчуттям мови, ритму і увагою до темних глибин душі, на дні яких вона намагається знайти первісну людську чистоту.
Фаріон І. Степан Бандера – практик, теоретик, містик націоналістичного руху (2009) [MP3]

Лекція Ірини Фаріон, яку вона виголосила у численних містах України й Америки з нагоди столітнього ювілею Провідника. Це перший аналіз теоретичних праць Степана Бандери як яскравого представника філософії революційного ідеалізму. У своїй книзі Ірини Фаріон здійснила аналіз політичних праць у ретроспективі української революції. Все те, про що мислив Степан Бандера, означилося у чотирьох концептах сприйняття світу: Бог, Душа, Духовність, Ідея
Детальніше
Сiчинський Володимир, Чужинцi про Україну (1992) [mp3]

Книга містить відгуки чужоземців про Україну та українців від найдавніших часів до середини ХІХ ст. Багато уваги приділяється вімостям про Запорізьку Січ часів гетьманів Б.Хмельницького та І.Мазепи. Наводяться цікаві факти про життя та побут українського народу.
Детальніше
Фаріон І. Мовна норма: знищення, пошук, віднова (2013) [djvu]

Не штука критикувати – ми звикли до критики. Набагато важливіше запропонувати рецепт взаємодопомоги, не залежно від того, до якої ти належиш політичної сили. Отже, я запропонувала впровадження уроків з мовлення після оголошення депутатських запитів. Як це відбувається? Кожен депутат отримує видрук своїх помилок, які систематизовані за п'ятьма основними ознаками. Такий видрук видається анонімно, щоби нікого не образити, адже ми працюємо на підвищення загального рівня суспільства. Це пекельна робота, яка абсолютно не є предметом моїх зацікавлень, тому що я історик мови, а не людина, яка досліджує сучасний зріз культури мовлення. Так виникла книга "Мовна норма: знищення, пошук, віднова", де я простежила мовну еволюцію протягом всього ХХ століття: як радянська влада, починаючи з 1938 року через насильницьке впровадження російської мови знищувала основи української фонетики, морфології та синтаксису.
Детальніше
Іван Гонтар. Молочний шлях: Автобіографія (2004) [djvu]

Свій нарис автобіографічної хроніки, відтворений із пам'яти, автор Іван Гонтар так рясно удокументував світлинами і фотокопіями документів, що книга буде в канадсько-українській мемуаристиці своєрідним оригіналом. Таку оцінку зробить кожний читач, коли зверне увагу також на низиннополітичний жанр споминів і реєстрацію удокументованих подій.
Про Дивізію "Галичина" написано багато статтей і книжок українською і іншими мовами, однак мало коли, а то й зовсім не згадано про відірвані від кадрів підрозділи дивізії і їх боєвий маршрут. "Молочний шлях", яким пройшов автор Іван Гонтар, ілюстрував чи не вперше воєнний шлях відірваного від дивізії вишкільного батальйону "Фрунсберґ".
Також автор згадує про свою участь у створенні кіна "Жорстокі світанки" (1966)
Детальніше
Василь Шкляр. Чорне сонце (2015) [pdf]

Російсько-українська війна - очима бійця полку "Азов".
Хто і навіщо затягує криваву драму? Чому гинуть найкращі? Чому місцеві вважають своїх визволителів ворогами? Яким наш герой бачить майбутнє вітчизни? Глибока, сповнена смутку, болю й надії оповідь хлопця, якого честь і сумління змусили взяти до рук зброю.
До видання увійшли твори "Чорне Сонце", "Танець під чортову дудку", "Крук - птаха нетутешня", "Останній шанс Захара Скоробагатька", "Високі гори у Ялті", "Цілком таємні історії".
Борис Грінченко. Ксеня (1982) [djvu]

Українське село. Злидні обсіли його кругом, вони душать людей, нівечать їхнє життя, гублять найкращі, найсвітліші почуття.
Оті злидні та людська черствість вторглися і в життя героїв цього оповідання.
Василь Захарченко. Дзвінок на світанні (1981) [djvu]

До книги українського письменника увійшли повість "Проїздом" та цикл оповідань.
Повість присвячена подіям Великої Вітчизняної війни.
В оповіданнях порушуються морально-етичні проблеми. Автор пише про місце людини в суспільстві, про кохання, вірність своєму обов'язку.
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.059719 секунд