UA-WAREZ Ігри » RPG ( Ролеві ) King's Bounty: Легенда про Лицаря (2008) Ukr
Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

King's Bounty: Легенда про Лицаря (2008) Ukr

  • Автор: Andriy
  • 4-02-2013, 15:27
0
King's Bounty: Легенда про Лицаря (2008) Ukr

Жанр: покрокова стратегія, рольова гра
Розробник: Katauri Interactive
Мова інтерфейсу: українська
Мова озвучення: українська

Системні вимоги:
ЦП: 2,6 GHz
Оперативна пам'ять: 1 GB
Відеокарта: nVidia GeForce 6800 зі 128 MB RAM
Звукова карта: DirectX-сумісна
Вільна пам'ять на HDD: 5.5 GB
Операційна система: Windows XP/Vista/7

Встановлення:
1. Змонтувати образ, наприклад, за допомогою DAEMONTools.
2. Запустити встановлення.
3. Виконати інструкції інсталятора.
4. Щоб запустити гру потрібно запустити файл kb.exe у каталозі зі встановленою грою.

Опис:
Пригодницька сага, створена в кращих традиціях легендарної King's Bounty, - захоплюючий сплав рольової гри і насичених тактичних битв в стилі Heroes of Might and Magic.

Герой (воїн, маг або паладин) і ціла армія його вірних соратників подорожують величезним континентом, що є декількома десятками зв'язаних територій. Зведення королів на трон і їх подальше повалення, порятунок принцес, що потрапили в лапи драконів та пошук піратських скарбів, приборкання норовистих стародавніх артефактів і чергових претендентів на світове панування - такі суворі будні королівського лицаря, доля якого залежить від вас.

У режимі реального часу головний герой подорожує сушею і морем, під землею і в небесах, досліджуючи світ у пошуках скарбів, зустрічаючи друзів і ворогів, вдосконалюючи свої навички і вміння для виконання королівських доручень.

Під час битв гра переходить в тактичний покроковий режим (turn-based). Сутички розгортаються на бойових аренах. Перемога дістанеться тому, хто найефективніше розпорядиться військами і вдало скористається магією, завалюючи ворогів страшними своєю силою закляттями і викликаючи могутніх Духів Люті.

"King's Bounty: Легенда про Лицаря" рясніє несподіваними сюжетними поворотами і оригінальними розв'язками. Гравець зіткнеться з безліччю цікавих загадок і таємниць, укладе союз з могутніми некромантами та викраде скарби з казни цверґів - в цьому світі багато можливостей. Головне - не забувати про присягу вірності своєму королеві, адже він помилок не прощає.

Розмір: 2.36 GB

King's Bounty: Легенда про Лицаря (2008) Ukr
шаблоны для dle
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.031042 секунд