Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

The Room (2014) PC

The Room (2014) PC

The Room - це квестовая головоломка, в якій вам треба уважно дослідити кімнату, в якій ви знаходитеся і розглянути всі предмети, якими і з якими можна взаємодіяти! Кожен предмет може зберігати в собі нову таємницю, і ці загадки можуть накопичуватися, поки ви не знайдете те, що почне розплутувати цей клубок таємниць. Дивно, але навіть в одній кімнаті може бути стільки таємничого! Щоб привідкрити трошки завісу, варто сказати, що гра виконана в 3D, а це вже дає багатогранні можливості, і вам обов'язково сподобаються загадкові предмети - шкатулка, окуляри-портал, є також і підказки, але цікавіше без них, тим більше, що все не занадто складно!
Детальніше

Quantum Conundrum

  • Автор: Andriy
  • 21-01-2013, 18:42
Quantum Conundrum

За сюжетом гри маленький хлопчик приходить в гості до свого дядька - професора Фітца Квадрангла. Дядя хотів здивувати свого племінника новим винаходом, але під час демонстрації експерименту щось пішло не так, і дядько кудись самоліквідувалася. Тепер хлопчикові належить облазити будинок, зрозуміти що ж сталося з професором і повернути його назад. Здійснюватися пошуки і вирішуватися головоломки будуть за допомогою дядька винаходу - "Пристрої просторових зрушень". Саме завдяки йому можна переміщатися з одного виміру в інший і вирішувати загадки, які зустрічаються на кожному кроці. В кожному вимірі закони фізики закручені по-своєму - ви на собі відчуєте різні ефекти, від уповільнення часу до ущільнення навколишніх предметів.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.076203 секунд