Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото

 

 

Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус

 

Не намагайтеся повернути відносини з людиною, яка вам зрадила. Вовки проганяють зі зграї зрадників.

 

Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта

Grand Theft Auto V (GTA 5) 2015

Grand Theft Auto V (GTA 5) 2015

Уперше в історії серії є одразу три протагоністи, між якими можна перемикатися майже в будь-який час. Огляд камери та механіка стрільби змінилася — тепер ми бачимо світ з більш близької точки за спиною героя. Нагадує Max Payne 3. Міні-мапа відрізняється від GTA 4 — тепер вона квадратна, а здоров'я / броня представлені у вигляді смуги. Система статистики схожа на ту, що була в минулих частинах. Нагадує San Andreas, але тепер відображає корисні навички. У GTA 5 з'явився лічильник днів — проте не дуже зрозуміло для чого він потрібний. Нове колесо вмінь значно ефективніше показує гравцям доступну в цей момент зброю. Зірочки повернулися в своєму старому вигляді. Доступні найманці для місій, а також можливість обирати стиль підходу до місій і можливість вкладати гроші в біржу або нерухомість.
Детальніше

Dark Souls 2 (2014) PC

Dark Souls 2 (2014) PC

Продовження знаменитого рольового екшену знову змусить гравців пройти через найскладніші випробування. Dark Souls II запропонує нового героя, нову історію і новий світ. Лише одне незмінно - вижити в похмурому всесвіті Dark Souls дуже непросто. Незліченні сутички з страшними противниками і грандіозні битви з вселяючими жах босами - на просторах Dark Souls II панують розпач і смерть, а героїв чекає лише безкомпромісна безперервна боротьба за виживання. Не обійдеться Dark Souls II і без візитної картки серії - мережевого режиму. Оновлений мультиплеер виведе механіку непрямої взаємодії гравців на новий рівень, де найстійкіших і сильних духом чекає гідна нагорода.
Детальніше

Frontlines: Fuel of War (2008) PC

Frontlines: Fuel of War (2008) PC

Розгортаючиьсь в недалекому майбутньому і заснована на реаліях сучасності, FFOW розкриває історію наступної Великої Світової війни. У той час як у світі назріває нова енергетична криза і все більше і більше людей стають жертвами страхітливої ​​дійсності, група наддержав організовує два військово-стратегічних альянси, наділених небаченими потужністю і військово-економічним потенціалом. Вступайте до лав військ Західної Коаліції (створеною США і Євросоюзом) або Червоного Альянсу (створеного Росією і Китаєм) і понюхайте порох на передовій майбутнього!
Детальніше

Sniper Elite 3 (2014) PC

Sniper Elite 3 (2014) PC

Дія Sniper Elite 3 розгортається за часів Другої світової війни. В ролі американського агента Карла Фейрберна вам належить відправитися в Північну Африку, щоб допомогти союзним військам впоратися з натиском фашистів. Паралельно герой дізнається про секретну програму з розробки танків.
Детальніше

The Room (2014) PC

The Room (2014) PC

The Room - це квестовая головоломка, в якій вам треба уважно дослідити кімнату, в якій ви знаходитеся і розглянути всі предмети, якими і з якими можна взаємодіяти! Кожен предмет може зберігати в собі нову таємницю, і ці загадки можуть накопичуватися, поки ви не знайдете те, що почне розплутувати цей клубок таємниць. Дивно, але навіть в одній кімнаті може бути стільки таємничого! Щоб привідкрити трошки завісу, варто сказати, що гра виконана в 3D, а це вже дає багатогранні можливості, і вам обов'язково сподобаються загадкові предмети - шкатулка, окуляри-портал, є також і підказки, але цікавіше без них, тим більше, що все не занадто складно!
Детальніше
[Win] Metro: Last Light [Repack] (2013) Ukr

2034. Глибоко під руїнами пост-апокаліптичної Москви, у тунелях метро, залишки людства борються за виживання. Орди мутантів штурмують останні сховища людей, що вижили.
Але замість того, щоб об'єднатися, станції метро розділилися на ворогуючі угруповання, які б'ються один з одним за контроль над метрополітеном. Під землею почалася справжня громадянська війна, яка може стерти людство з лиця землі.
Детальніше
The Incredible Adventures of Van Helsing (2013/Steam-Rip)  [торрент]

Дія гри "The Incredible Adventures of Van Helsing" відбувається в похмурому готичному світі, що нагадує Європу XIX століття, але з монстрами, магією і химерними технологіями. У цій похмурій казці, наповненій чорним гумором і живими діалогами, вам відводиться роль сина знаменитого мисливця Ван Хельсинга - видатного героя, наділеного загадковістю і темним шармом. Ваш шлях буде лежати в зловісні землі Борговіі, куди колишні містичні вороги героя закликали його на допомогу, щоб разом побороти нову загрозу, що нависла над містом Західної Європи. Яскраві персонажі, захоплюючий сюжет і приголомшливий готичний похмурий стиль гри "The Incredible Adventures of Van Helsing" повернуть любителів класичних бойових РПГ в стрій і відправлять їх у нове незабутню пригоду!
Детальніше
Blur (2010/РС) | RePack от R.G. Механики [торрент]

«Гонки під напругою» у новому проекті від творців знаменитої серії Project Gotham Racing. Ласкаво просимо у світ Blur! Те, що відбудеться на вулицях Нью-Йорка, Барселони, Токіо, Лос-Анджелеса та інших міст планети, назавжди змінить звичні уявлення про гоночних змаганнях і правилах дорожнього руху! Керовані замети, круті віражі, найвищі швидкості, битви з суперниками - все це на ліцензованих автомобілях всесвітньо відомих марок.
Детальніше
Sniper Elite: Nazi Zombie Army (2013/RePack)  [торрент]

Sniper Elite: Nazi Zombie Army - це нова частина серії, яка завоювала безліч нагород за свій підхід до реалізму снайперського майстерності. У вогнях Другої світової війни, зневірений Гітлер вдається до свого останнього козиря - легіону супер солдатів-мерців, що несуть загрозу всій Європі. Ви - Карл Фейрберн, снайпер, який змінив хід світової історії, один з останніх уцілілих солдатів в окупованій мерцями Німеччини.

Прорвіться крізь залиті кров'ю вулиці Берліна, заповнені армією потойбічних істот. Перевірте ваші снайперські навички в екстремальних умовах - дійте холоднокровно, але тримайте дробовик під рукою - напевно стане в нагоді!. Дивіться, як лопається кожне смердюче легке, як дробиться кожна гнила кістка - все завдяки поверненню «рентгенівської запису вбивства» - однієї з головних особливостей Sniper Elite!
Детальніше
Zeno Clash 2 (2013/PC/RePack) [торрент]

Zeno Clash II продовжує пригода Гата, який бореться проти нових і старих ворогів. У сиквелі представлений відкритий геймплей з великою можливістю дослідження навколишнього світу. Також вас чекає розширена система рукопашного бою, яка зробить битви ще більш жорстокими і захоплюючими.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.100384 секунд