Реклама
Загрузка...
Всі опитуванняОпитування

Чи варто розвивати розділ книги?

Так
Ні
Дуже мало книг треба більше
Не читаю тому байдуже
Читаю багато тому так
Увага!!!

 

Увага для завантаження файлів з нашого сайту використовуйте програму uTorrent.
Випадкове фото
File engine/modules/prikol.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Наша кнопка
UA-WAREZ
Випадковий статус
File engine/modules/statusy.php is in the folder, which is available to write (CHMOD 777). For security purposes the connection files from these folders is impossible. Change the permissions on the folder that it had no rights to the write.
Статистика
Статистика відвідувань
Проверка сайта
Історія світу / History of the World (2012) DVDRip

70 тисяч років, один світ і сотні подій, які змінили нашу історію! Вирушайте разом з «Мега» у вражаючу подорож крізь час і простір та побачте на власні очі людей, явища і події, які сформували світ таким, яким ми знаємо його сьогодні. Від перших поселень – до падіння величних цивілізацій, від наскельних малюнків – до підкорення космосу! Дивіться історії воєн та великих правителів, героїв та тиранів, вражаючих відкриттів і смертоносних катастроф у проекті «Історія світу» на «Мега»!
Падіння Римської імперії, дивовижні малюнки Наска в Перу та величні піраміди Єгипту, подорожі Колумба й Марко Поло, кровопролитні війни, революції, промисловий переворот, блискавичні польоти до зірок, неймовірні відкриття Архімеда та Ейнштейна… Кожен з 8-ми епізодів проекту – важлива сторінка нашого минулого. Дізнайтесь усе про знакові історичні події останніх 70 тисяч років у проекті «Історія світу».
Детальніше
Бог проти Диявола: Остання битва / God vs Satan: The Final Battle (2008) HDTVRip 720p

Армагеддон неодноразово описаний у книгах та кіно. Але поки що немає вичерпної відповіді, що саме відбудеться під час остаточної сутички між Богом та Дияволом…
Християнство, іудаїзм та іслам відмінні між собою, але у кожній з цих релігій є схожі концепції Бога та його супротивника – Сатани. І кожна з цих релігій передвіщає фінальну битву між силами добра і зла. Які знамення з нашого життя можуть означати початок кінця часу? Що говорять Біблія, Коран і Талмуд про останню битву Бога та Диявола? Та як вирішиться доля людства під час цієї битви? Видатні науковці та релігієзнавці спробують знайти істину та дати відповіді на ці питання.
Детальніше
Пліч-о-пліч / Side by Side (2012) BDRip | sub Eng

Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Детальніше
The Pirate Bay: за межами клавіатури / Піратська бухта / TPB AFK (2013)

Цей документальний фільм розповідає про трійцю засновників найбільшої файлообмінної мережі та про їх боротьбу із найбільшую індустрією з усіх існуючих. Хто вони комп’ютерні пірати чи революціонери? Про це можливо дізнатися лише за межами клавіатури.
Детальніше

Сенна / Senna (2010) BDRip

  • Автор: Admin
  • 1-05-2013, 21:34
Сенна / Senna (2010) BDRip

Документальний фільм про одного з кращих гонщиків за всю історію Формули 1, спортсмена, який міг творити справжні дива на гоночних трасах і залишатися при цьому людиною з великої букви.
Детальніше
Секрети долини Царів / Secrets of the Valley of the Kings (2010) SATRip

Долина Царів - найвеличніші поховання фараонів Єгипту. Під пісчаними дюнами - кілометри тунелей, камер та усипальниць, в яких спочивають рештки династій правителів Давнього Єгипту. Як давні єгиптяни будували цей складний підземний світ? Сьогодні, користуючись останніми досягненнями сучасних технологій, наука розкриває ці таємниці...
Детальніше
Людина пiд мiкроскопом (сезон 1) / Body story (Season 1) (1998) TVRip-AVC

Великобританія це не тільки нестримані кельтські вболівальники, гримаючий Біг-Бен, і батьківщина Шерлока Холмса. Це ще високий рівень розвитку науки. Упродовж останніх 20 років з напрямку "Фізіологія людини" близько половини світових нобелівських лауреатів припадає саме на Великобританію! Тим більш цікавим видається створені британськими науковцями документальні фільми, серед яких: "Людина під мікроскопом"(Body story 1, 2), в якому фантастична подорож у дивний і захопливий світ, мікрокосмос людини. Використовуючи сучасну техніку зйомки у поєднанні зі складною 3D-анімацію, серіал в простий науково-популярній формі відтворює неймовірну за складністю, невідому картину всередині людського організму. Ви побачите проходження сигналів між нейронами у голові, боротьбу армії клітин захисників зі смертоносною армадою вірусів, дізнаєтесь що робиться у мозку закоханої людини, і багато іншої корисної інформації яку не викладали на уроках біології.
Детальніше

Атлас 4D / Atlas 4D (2010) SATRip

  • Автор: Admin
  • 25-03-2013, 20:52
Атлас 4D / Atlas 4D (2010) SATRip

Канал Discovery розповідає про те, як відбулися зміни на нашій планеті з початку часів зародження і до нашого часу.
Детальніше
Наука про зло / Science of Evil (2007) SATRip

Зло. Це прояв вищих сил, безглузде марновірство, або ж воно лежить в глибині нашої свідомості? У фільмі ви проникните в душу серійного вбивці Джеффрі Дамера разом зі священиком, який хрестив його. Здійсніть подорож в понівечену війною Демократичну Республіку Конго разом з представником ООН, якому доручено розподіл продовольства і медичної допомоги. І приєднуйтеся до вчених, які, використовуючи передові методи магнітно-резонансної томографії мозку, спробують з'ясувати механізм моралі людини.
Детальніше
Бі-Бі-Сі Життя / BBC Life (2009) BDRip 720p Ukr/Eng | sub Ukr/Eng

"Наша планета є домом для близько 30 мільйонів різних видів тварин і рослин. Кожна істота впродовж усього свого існування веде власний бій за життя. Де б ви не подивилися, на суходолі чи в океані, усюди є надзвичайні приклади виживання."

Цей телефільм охоплює поглядом особливі стратегії і незвичайне поводження живих істот, вироблене ними для виживання.
У першій частині подається загальне введення в тему фільму, далі відображено окремий погляд на рослини, решта розглядає основні групи тварин. Основною метою є показ загальних рис, які спричинили свій внесок в успіх кожної групи, а також висвітлення невідомих і вражаючих моментів в житті окремих видів, обраних через свою харизму чи видатні досягнення.
Детальніше
©2013 - 2016. Всі права застережено.
Страница сгенерирована за 0.037716 секунд